OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o. - idatabaze.czOční optiky - idatabaze.cz

Brýle

Brýlové obruby

V nabídce najdete pánské, dámské i dětské brýlové obruby v různých velikostech i barevných provedeních, přes jednoduché obroučky až po luxusní design. S výběrem obruby Vám dokážeme poradit tak, aby vyhovovaly přesně podle Vašich představ.

Brýlová skla

Vyberte si brýlové čočky, které výrazně zvýší Vaše pohodlí a zajistí Vám skvělé vidění ve všech podmínkách:

  • Brýlové čočky minerální (skleněné) - jejich výhoda je tvrdost, jsou odolné proti poškrábání, nevýhoda vyšší váha a křehkost.
  • Brýlové čočky organické (plastové) - v zásadě nerozbitné a velmi lehké, oproti skleněným čočkám jsou však náchylné k poškození povrchu.
  • Brýlové čočky polykarbonátové  - pružné a nerozbitné, vhodné zejména do vrtaných obrub či na sport, u těchto druhu brýlových čoček jsou vyšší pořizovací náklady.

Můžete mít brýle na dálku, na blízko a pro ty, kdo potřebují různé dioptrie na různé pohledové vzdálenosti nabízíme brýle multifokální (popř. bifokální), které umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti současně.

Značkové brýle

Ray Ban
Vogue
Dolce Gabbana
Emporio Armani

Brýlová skla, čirá skla, samozabarvovací a polarizovaná skla

Aktuálně

10
čec

Akce na léto 2019

50 % sleva na brýlová skla Transitions včetně multifokálních.

Akce platí do 31.7.2019

09
čec

OPTI-FREE PureMoist 300 ml

K velkému balení OPTI-FREE  PureMoist 300ml zdarma cestovní balení 90 ml. Akce platí do konce července nebo do vyprodání zásob.