OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o. - idatabaze.czOční optiky - idatabaze.cz

Brýle

Brýlové obruby

V nabídce najdete pánské, dámské i dětské brýlové obruby v různých velikostech i barevných provedeních, přes jednoduché obroučky až po luxusní design. S výběrem obruby Vám dokážeme poradit tak, aby vyhovovaly přesně podle Vašich představ.

Brýlová skla

Vyberte si brýlové čočky, které výrazně zvýší Vaše pohodlí a zajistí Vám skvělé vidění ve všech podmínkách:

  • Brýlové čočky minerální (skleněné) - jejich výhoda je tvrdost, jsou odolné proti poškrábání, nevýhoda vyšší váha a křehkost.
  • Brýlové čočky organické (plastové) - v zásadě nerozbitné a velmi lehké, oproti skleněným čočkám jsou však náchylné k poškození povrchu.
  • Brýlové čočky polykarbonátové  - pružné a nerozbitné, vhodné zejména do vrtaných obrub či na sport, u těchto druhu brýlových čoček jsou vyšší pořizovací náklady.

Můžete mít brýle na dálku, na blízko a pro ty, kdo potřebují různé dioptrie na různé pohledové vzdálenosti nabízíme brýle multifokální (popř. bifokální), které umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti současně.

Značkové brýle

Ray Ban
Vogue
Dolce Gabbana
Emporio Armani

Brýlová skla, čirá skla, samozabarvovací a polarizovaná skla

 

Aktuálně

22
zář

25% sleva na veškeré brýlové čočky Zeiss a Kodak

a to včetně brýlových čoček pro řidiče. Platnost akce do 30.11.2021

30
srp

Speciální nabídka na nový materiál BlueGuard

Ochrana před škodlivým modrým zářením! Materiál ZEISS BlueGuard blokující modré světlo jako dárek. Více ochrany, vynikající čirost a estetika.

V období 1.9.2021 do 30.9. 2021 zaplatíte za materiál ZEISS BlueGuard stejnou cenu jako za klasický materiál.