OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o. - idatabaze.czOční optiky - idatabaze.cz

Kontaktní čočky

Aplikace kontaktních čoček

První aplikace kontaktních čoček je určena pro všechny, kdo nemají s nošením kontaktních čoček předchozí zkušenosti. Aplikace zahrnuje vyšetření a změření předního segmentu oka, doporučení vhodné kontaktní čočky, dále konzultaci nejvhodnější dioptrie a nakonec nasazení vybraných čoček na oči.

Na první aplikaci je třeba si vyhradit cca 50 minut. Aplikaci kontaktních čoček Vám bude provádět kontaktolog. Vybereme pro Vás optimální kontaktní čočky a seznámíme Vás se zásadami správné péče o zrak i kontaktní čočky.

Péče o kontaktní čočky

Správná péče o kontaktní čočky Vám zajistí pohodlné a bezpečné nošení kontaktních čoček. Jedině každodenní péčí si zajistíte ostré vidění a komfort po celou dobu nošení. Na kontaktních čočkách se hromadí mikroorganismy a jiné usazeniny. Pokud se čočky pravidelně nečistí a neoplachují, tyto usazeniny se na nich hromadí a to může vést ke zhoršení vidění, popřípadě ke zvýšení rizika kontaminace.

Péče o oči

Je známo, že postupem věku se zrak mírně zhoršuje. Očím také neprospívá kouření, alkohol, obezita, vysoký krevní tlak a sluneční záření. Pravidelnou péčí můžeme ovlivnit rychlost a intenzitu s jakou oslabování zraku postupuje.

Náš zrakový terapeut Vás seznámí s relaxačními technikami a speciálními cviky pro oči, které jsou pro pravidelnou péči důležité, zvláště pracujete-li denně u počítače či sledujete často televizi. Poradíme také, jaké vitamíny jsou pro zrak nejdůležitější.

Aktuálně

31
bře

50% sleva na samozabarvovací brýlové čočky značky KODAK TRANSITIONS

Akce platí na výrobní i skladové brýlové čočky. Akce platí od 1.3.2021-do 30.6.2021.

31
bře

Akce na samozabarvovací brýlové čočky Zeiss

Samozabarvovací brýlové čočky ZEISS PhotoFusion

V období 1.4.2021 až 30.4.2021 získáte brýlové čočky ZEISS PhotoFusion

za cenu čirých brýlových čoček ZEISS ve stejné kategorii a indexu lomu.