OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o. - idatabaze.czOční optiky - idatabaze.cz

Kontaktní čočky

Aplikace kontaktních čoček

První aplikace kontaktních čoček je určena pro všechny, kdo nemají s nošením kontaktních čoček předchozí zkušenosti. Aplikace zahrnuje vyšetření a změření předního segmentu oka, doporučení vhodné kontaktní čočky, dále konzultaci nejvhodnější dioptrie a nakonec nasazení vybraných čoček na oči.

Na první aplikaci je třeba si vyhradit cca 50 minut. Aplikaci kontaktních čoček Vám bude provádět kontaktolog. Vybereme pro Vás optimální kontaktní čočky a seznámíme Vás se zásadami správné péče o zrak i kontaktní čočky.

Péče o kontaktní čočky

Správná péče o kontaktní čočky Vám zajistí pohodlné a bezpečné nošení kontaktních čoček. Jedině každodenní péčí si zajistíte ostré vidění a komfort po celou dobu nošení. Na kontaktních čočkách se hromadí mikroorganismy a jiné usazeniny. Pokud se čočky pravidelně nečistí a neoplachují, tyto usazeniny se na nich hromadí a to může vést ke zhoršení vidění, popřípadě ke zvýšení rizika kontaminace.

Péče o oči

Je známo, že postupem věku se zrak mírně zhoršuje. Očím také neprospívá kouření, alkohol, obezita, vysoký krevní tlak a sluneční záření. Pravidelnou péčí můžeme ovlivnit rychlost a intenzitu s jakou oslabování zraku postupuje.

Náš zrakový terapeut Vás seznámí s relaxačními technikami a speciálními cviky pro oči, které jsou pro pravidelnou péči důležité, zvláště pracujete-li denně u počítače či sledujete často televizi. Poradíme také, jaké vitamíny jsou pro zrak nejdůležitější.

Aktuálně

22
zář

25% sleva na veškeré brýlové čočky Zeiss a Kodak

a to včetně brýlových čoček pro řidiče. Platnost akce prodloužena do 30.1.2022.

30
srp

Speciální nabídka na nový materiál BlueGuard

Ochrana před škodlivým modrým zářením! Materiál ZEISS BlueGuard blokující modré světlo jako dárek. Více ochrany, vynikající čirost a estetika.

V období 1.9.2021 do 30.9. 2021 zaplatíte za materiál ZEISS BlueGuard stejnou cenu jako za klasický materiál.